Exkluzívna značka hodiniek a šperkov Berucci vznikla, aby svetový dizajn a jeho najmodernejšie trendy priblížila aj slovenským zákazníčkam. Práve trendovosť a dostupnosť je hybnou silou značky Berucci, ktorú Klenoty Aurum exkluzívne uvádzajú ako svoju vlastnú.

DÁMSKE HODINKY BERUCCI

Jemné dámske modely hodiniek s originálnymi remienkami a zdobenými ciferníkmi pôsobia elegantne a stanú sa ozdobou ladného dámskeho zápästia. Nadčasový štýl hodiniek Berucci poteší každú ženu so zmyslom pre módu.

Dizajn hodiniek navrhujeme v súlade s prianiami zákazníčiek na základe dlhoročných skúseností s predajom klenotov. Určite oceníte atraktívny vzhľad hodiniek Berucci, ktorý prispôsobujeme obľúbeným módnym trendom, aj ich priaznivú cenu.

Celá kolekcia hodiniek

Z KOLEKCIE DÁMSKYCH HODINIEK BERUCCI SME PRE VÁS VYBRALI

Zatiaľ žiadne produkty.

Pánske hodinky Berucci

Ak si potrpíte na hodinky, ktoré sú viac než len doplnkom, Berucci Vás potešia špeciálnymi funkciami ako 24-hodinový čas, zobrazenie dátumu a dní v týždni. Vďaka klasickému vzhľadu ciferníka a kovového remienka, hodinky spoľahlivo skombinujete k elegantnému obleku i ležérnemu outfitu.

Výrazné modely hodiniek v klasickom pánskom štýle budú dominovať Vášmu celkovému vzhľadu a dodajú Vám imidž váženého a úspešného talianskeho podnikateľa.

Celá kolekcia hodiniek

Z KOLEKCIE PÁNSKYCH HODINIEK BERUCCI SME PRE VÁS VYBRALI

Zatiaľ žiadne produkty.

Šperky Berucci

Šperky s nadčasovým dizajnom si naozaj zamilujete. Rôznymi kombináciami šperkov a hodiniek značky Berucci určite zažiarite v dave. Nechajte sa okúzliť a prebuďte v sebe ženskosť s neopakovateľným talianskym lookom.

celá kolekcia šperkov

Z kolekcie šperkov Berucci sme pre Vás vybrali

Originálny značkový tovar

Rezervácia na predajne po celej sr

14 dní na vrátenie objednávky

Doprava zdarma

Exkluzívny predajca

šperkov

Sme najväčší predajca šperkov a hodiniek na Slovensku.

Pridaj sa do nášho

Klubu

  • Zľavové poukazy
  • Body za každý nákup
  • Množstvo ďalších výhod