Exkluzívna značka hodiniek a šperkov Berucci vznikla, aby svetový dizajn a jeho najmodernejšie trendy priblížila aj slovenským zákazníčkam. Práve trendovosť a dostupnosť je hybnou silou značky Berucci, ktorú Klenoty Aurum exkluzívne uvádzajú ako svoju vlastnú.

DÁMSKE HODINKY BERUCCI

Jemné dámske modely hodiniek s originálnymi remienkami a zdobenými ciferníkmi pôsobia elegantne a stanú sa ozdobou ladného dámskeho zápästia. Nadčasový štýl hodiniek Berucci poteší každú ženu so zmyslom pre módu.

Dizajn hodiniek navrhujeme v súlade s prianiami zákazníčiek na základe dlhoročných skúseností s predajom klenotov. Určite oceníte atraktívny vzhľad hodiniek Berucci, ktorý prispôsobujeme obľúbeným módnym trendom, aj ich priaznivú cenu.

Z KOLEKCIE DÁMSKYCH HODINIEK BERUCCI SME PRE VÁS VYBRALI

Pánske hodinky Berucci

Ak si potrpíte na hodinky, ktoré sú viac než len doplnkom, Berucci Vás potešia špeciálnymi funkciami ako 24-hodinový čas, zobrazenie dátumu a dní v týždni. Vďaka klasickému vzhľadu ciferníka a kovového remienka, hodinky spoľahlivo skombinujete k elegantnému obleku i ležérnemu outfitu.

Výrazné modely hodiniek v klasickom pánskom štýle budú dominovať Vášmu celkovému vzhľadu a dodajú Vám imidž váženého a úspešného talianskeho podnikateľa.

Z KOLEKCIE PÁNSKYCH HODINIEK BERUCCI SME PRE VÁS VYBRALI

Zatiaľ žiadne produkty.

Šperky Berucci

Šperky s nadčasovým dizajnom si naozaj zamilujete. Rôznymi kombináciami šperkov a hodiniek značky Berucci určite zažiarite v dave. Nechajte sa okúzliť a prebuďte v sebe ženskosť s neopakovateľným talianskym lookom.

Z kolekcie šperkov Berucci sme pre Vás vybrali

Originálny značkový tovar

Rezervácia na predajne po celej sr

14 dní na vrátenie objednávky

Doprava zdarma

Exkluzívny predajca

šperkov

Sme najväčší predajca šperkov a hodiniek na Slovensku.

Pridaj sa do nášho

Klubu

  • Zľavové poukazy
  • Body za každý nákup
  • Množstvo ďalších výhod