Blog

 • Kupujete zlato online? Vyhnite sa týmto nástrahám

  Kupujete zlato online? Vyhnite sa týmto nástrahám

  Popálili ste sa už pri nákupe cez internet? Nie ste v tom sama ... Online nákupom zlatých šperkov, ktorých hodnota neustále rastie, dokážete ušetriť nemalú sumu. Nakupovanie online so sebou však prináša okrem skvelých výhod aj pár nástrah. Naučíme vás ako byť na internete obozretná, aby ste neskôr neľutovali, že ste kúpili zlatú mačku vo vreci.

 • Ako vybrať náušnice, ktoré podčiarknu vašu ženskosť?

  Ako vybrať náušnice, ktoré podčiarknu vašu ženskosť?

  Lúči sa s niečím ťažšie než s prekrásnym šperkom, ktorý ste si zamilovali, no nelahodí vaším črtám? Naučte sa s nami predísť zlomenému srdcu a vybrať si vždy také náušnice, ktoré zaručene polichotia črtám vašej tváre a zdôraznia vašu výnimočnú ženskosť. Veď každá nádherná žena už na prvý pohľad vie, aký štýl šperkov sa k nej najviac hodí.

 • 3 jednoduché tipy ako sa starať o strieborné šperky

  3 jednoduché tipy ako sa starať o strieborné šperky

  Vytvoril sa vám na šperkoch povlak? Zabudli ste si zložiť prsteň pred upratovaním a vznikli na ňom škrabance? Nemajte obavy, poradíme vám ako vrátite dokonalý vzhľad vašim striebroným šperkom rýchlo a jednoducho. Veď všetky šperky, a nielen tie strieborné, si zaslúžia, aby o ne bolo postarané ako vo vatičke.

 • Ako sa nepopáliť pri kúpe briliantového prsteňa?

  Ako sa nepopáliť pri kúpe briliantového prsteňa?

  Hovorí sa, že oslnivý briliantový prsteň je investícia, ktorá vydrží navždy. V zmysle pravidla „čím väčší briliant, tým vyššia cena“, sme ochotní zaplatiť čokoľvek. Máme pre vás pár cenných tipov, ktoré vám pomôžu vybrať si spomedzi tých najluxusnejších prsteňov na trhu a neplatiť nič navyše.

 • Ako zaručiť aby bol váš briliantový prsteň naveky krásny?

  Ako zaručiť aby bol váš briliantový prsteň naveky krásny?

  Svojmu briliantu vďačíte za množstvo obdivných pohľadov. Možno vám neraz zmenil k lepšiemu náladu, deň, dokonca i samotný osud. Venujte svojmu briliantovému prsteňu rovnakú pozornosť, za akú vďačíte jemu. Príkladne sa oň starajte a venujte mu dostatok lásky.

 • 7 dôvodov prečo je biele zlato ako stvorené pre letnú svadbu

  7 dôvodov prečo je biele zlato ako stvorené pre letnú svadbu

  Túžite po svadbe, ktorá bude originálna, romantická a stopercentne dokonalá? Prezradíme vám, ako vyčarujete nezabudnuteľné okamihy, ak celú svadbu zladíte s obrúčkami z bieleho zlata.

 • Dokonalé biele zlato pre dokonale bielu svadbu

  Dokonalé biele zlato pre dokonale bielu svadbu

  Na rozdiel od iných kovov, biele zlato pri bežnom nosení skombinujete ozaj k čomukoľvek. No svadobné šaty nie sú bežným outfitom. Váš svadobný deň musí byť niečo extra! K dokonale snehobielym šatám predsa najlepšie pristane svadobná obrúčka z bieleho zlata. Vyzerajte vo váš najdôležitejší deň perfektne.

 • Ako vybrať zásnubný prsteň pre neho?

  Ako vybrať zásnubný prsteň pre neho?

  Cítite sa zrelá povedať mu pred oltárom svoje áno, no on ešte stále nerozlúštil vaše silnejúce signály? Porušte tradície, požiadajte o ruku vy jeho.

 • 4 jednoduché rady ako vybrať zásnubný prsteň a nepokaziť prekvapenie

  4 jednoduché rady ako vybrať zásnubný prsteň a nepokaziť prekvapenie

  Ak je tá pravá, zvyčajne ju žiadate o ruku len raz za život. Nepripravte ju o moment, o ktorom celý život snívala tým, že ju zatiahnete do zlatníctva alebo posadíte pred e-shop, aby si sama vybrala zásnubný prsteň. Radšej nenechajte nič na náhodu a riaďte sa našimi užitočnými radami.