Viete ako vybrať dokonalé hodinky?

Rozhodli ste sa potešiť niekoho zo svojich blízkych novými hodinkami, no nedokážete sa rozhodnúť medzi stovkami modelov? Ručičkové alebo digitálne? S koženým alebo kovovým remienkom? A v akej cenovej kategórií? Vôbec nezúfajte, rozhodli ste sa skvele! Hodinky sú totiž ideálnym darom k narodeninám, pod stromček, k úspešne zvládnutej maturite, k birmovke a ku každému životnému úspechu. Vďaka tomuto stručnému návodu zvládnete hodinky vybrať jednoducho a hlavne bez stresu!

PRE DÁMU ALEBO PRE PÁNA?

Hodinky sú síce univerzálnym darom, no pri ich výbere určite zaváži, komu konkrétnemu ich vyberáme. Je omnoho ťažšie vybrať pre druhého než pre seba, pretože musíme výber prispôsobiť vkusu obdarovaného. Je zrejmé, že páni dokážu nájsť odpoveď na otázku svojho vkusu oveľa jednoduchšie než dámy. Ideálne by však dámske hodinky mali korešpondovať aj so štýlom obliekania a s doplnkami.

ELEGANTNÉ ALEBO PRAKTICKÉ?

Mnoho závisí aj od toho, pri akej životnej príležitosti hodinky kupujete. Zamyslite sa nad tým, či vyberáte hodinky na každodenné nosenie alebo skôr dar na špeciálne príležitosti. Všimli ste si, že Váš známy potrebuje nevyhnutne vymeniť staré hodinky za nové alebo mu chcete urobiť radosť značkovým darom k životnému úspechu či jubileu? Určite by Vás nepotešilo, keby ste sa dozvedeli, že doma umýva riady s luxusnými hodinkami na ruke. Takže - bude Váš darček exkluzívneho alebo skôr praktického charakteru?

KRÁSA SKRYTÁ V ANALÓGOVÝCH CIFERNÍKOCH

Ak ste sa rozhodli pre klasické analógové hodinky, venujte pozornosť hlavne ciferníku. Tu je dôležité brať v úvahu napríklad to, že môže namáhať oči, ak farby ručičiek a ciferníka spolu splývajú. Práve na tomto mieste je najviac potrebná funkčnosť hodiniek a zároveň tu vynikne ich estetika. 

A ČO REMIENOK?

Aj na výbere remienku záleží, pretože nevhodne zvolený remienok sa môže rýchlo opotrebovať. Či už pri bežnom nosení alebo športe prichádza remienok do kontaktu s potom či výkyvmi počasia. Čím odolenejší je materiál, z ktorého je remienok vyrobený, tým dlhšie budú obdarovanému hodinky slúžiť. V našej ponuke nájdete kožené a kaučukové remienky, remienky z ušľachtilej ocele, ale aj ich kombinácie.

Ďalej už nemusíte hľadať dokonalé hodinky, našli sme ich za Vás. Nahliadnite do ponuky Klenotov Aurum a vyberte si spomedzi elegantných modelov svetových značiek.

Z KOLEKCIE DÁMSKYCH HODINIEK SME PRE VÁS VYBRALI


Šperky nie sú hriech

Klenoty Aurum sú už viac ako 10 rokov najväčšou sieťou predajní so šperkami a hodinkami na Slovensku. Sme s Vami pri najkrajších okamihoch Vášho života. Pomáhame Vám vybrať tie najkrajšie darčeky pre svojich najbližších alebo si len urobiť radosť. Staráme sa, aby ste odchádzali spokojní a radi sa k nám vracali.

Exkluzívny predajca

šperkov

Sme najväčší predajca šperkov a hodiniek na Slovensku.

Pridaj sa do nášho

Klubu

  • Zľavové poukazy
  • Body za každý nákup
  • Množstvo ďalších výhod

Originálny značkový tovar

Rezervácia na predajne po celej sr

1x ročne servis a čistenie zadarmo

14 dní na vrátenie objednávky

Doprava zdarma

Najkvalitnejšie šperky