Kupujete zlato online? Vyhnite sa týmto nástrahám

Popálili ste sa už pri nákupe cez internet? Nie ste v tom sama... Online nákupom zlatých šperkov, ktorých hodnota i cena neustále rastú, dokážete ušetriť nemalú sumu. Nakupovanie online so sebou však prináša okrem skvelých výhod aj pár nástrah. Naučíme vás ako byť na internete obozretná, aby ste neskôr neľutovali, že ste kúpili zlatú mačku vo vreci.

Verte len autorizovaným predajcom

Nákup cez internet je zlatou strednou cestou medzi vyčerpávajúcim chodením v obchodných domoch a pochybnou kúpou zlata bez certifikátu na poľskom trhu. Nenechajte sa zlákať nízkou cenou zlatých šperkov, radšej si povedzte, že zlato je investícia na celý život. Aby ste sa vo svete zlata vyhli nástrahám, dajte prednosť šperkom v originálnom balení a nezabudnite ani na punc. Značkové zlaté šperky vyberajte jedine v oficiálnom autorizovanom e-shope, akým sú práve Klenoty Aurum.

Bezplatný servis je samozrejmosťou

Zlato je mäkký a poddajný kov. Jeho pravosť dokážete overiť obyčajným zahryznutím, po ktorom v zlate ostane odtlačok vašich zubov. Takýto odtlačok však zo šperku už nezmizne. Síce ste sa uistili, že zlato je pravé, no môžete ho rovno zaniesť do servisu... Dôveru v pravosť luxusných šperkov od Klenotov Aurum nemusíte testovať takto nezmyselne. Ku každému originálnemu šperku u nás dostanete servis zadarmo priamo k nákupu. Raz ročne zoberú naši šikovní odborníci váš šperk do parády, vyleštia aj ten najmenší škrabanec a vrátia vám ho ako nový.

Objednajte online, vyskúšajte na predajni

Jedným z rizík nakupovania zlata cez internet je aj to, že tovar si nemôžte obzrieť, ani vyskúšať. Možno ste už zažili, že vám doručili šperk, objednaný cez internet a nesedela vám jeho veľkosť. Zbytočné komplikácie s jeho výmenou či vrátením potom človeka len otravujú. Ušetrite si starosti s reklamáciami. Najprv si vyberte v našom e-shope šperk svojich snov. Hocikedy po celý rok, dokonca aj počas sviatkov, požiadajte o nezáväznú bezplatnú rezerváciu. Šperk vám radi pošleme vyskúšať do najbližšej predajne, kde si na vás počká celých 7 dní. Zastavte sa, kedykoľvek vám to najviac vyhovuje.

Internet je pomerne nebezpečný, pretože zvádza k podvodným aktivitám a tak sa ľahko môže stať, že utratíte peniaze za zlatý šperk, ktorý je „fejk“. Vždy si dopredu overte dôveryhodnosť e-shopu, cez ktorý zlato kupujete a informujte sa tiež o benefitoch nákupu. V ponuke Klenotov Aurum pre vás máme iba certifikovaný značkový tovar a k nemu výhodné služby, ktoré inde nenájdete.

Zatiaľ žiadne produkty.