Exkluzívne Vám predstavujeme novú módnu ikonu z horúceho Talianska. Clochard je značka typická rôznorodými kombináciami kože a ocele a do poslednej krivky premyslenými ornamentami. Patríte medzi nezávislých, odvážnych a nespútaných ľudí, ktorých zlákal svet? Tak zvečnite Vašu túžbu po slobode doplnkami od Clochardu.

NÁHRDELNÍKY CLOCHARD

Ak Vás charakterizuje vetrom ošľahaná charizma a svaly vypracované poctivou a tvrdou drinou, potom náhrdelník Clochard perfektne doplní Váš imidž a v očiach žien Vás vykreslí ako atraktívneho nezávislého drsňáka.

Z KOLEKCIE NÁHRDELNÍKOV CLOCHARD SME PRE VÁS VYBRALI

NÁRAMKY CLOCHARD

Ste dumavý muž, ktorý rád hľadá inšpiráciu, túlajúc sa tmavými nočnými uličkami? Pod Vašimi nadanými prstami každá gitarová struna ožíva? Dolaďte svoj štýl do tónov ocele a kože s náramkami Clochard a sledujte, ako sa všetky oči fanyniek obracajú Vaším smerom.

Z KOLEKCIE NÁRAMKOV CLOCHARD SME PRE VÁS VYBRALI

Zatiaľ žiadne produkty.

PRÍVESKY NA KĽÚČE CLOCHARD

Uverte sile talizmanu, ktorým v sebe odomknete príťažlivý sexepíl. Ženy milujú nezávislých a nespútaných mužov a kľúč k srdcu tej, ktorá Vás najviac zaujíma, môžete mať vždy vo vrecku. Zavesený hneď vedľa prívesku od Clochardu.

Z KOLEKCIE PRÍVESKOV CLOCHARD SME PRE VÁS VYBRALI

Originálny značkový tovar

Rezervácia na predajne po celej sr

14 dní na vrátenie objednávky

Doprava zdarma

Exkluzívny predajca

šperkov

Sme najväčší predajca šperkov a hodiniek na Slovensku.

Pridaj sa do nášho

Klubu

  • Zľavové poukazy
  • Body za každý nákup
  • Množstvo ďalších výhod