Filozofiu značky Cluse si zamilujete od prvého momentu. Pozitívny pastelový minimalizmus Vám dovolí žiť nekomplikovane a byť vždy skvelo naladená. Krása a jednoduchosť jednotlivých okamihov života inšpirovala dizajn hodiniek Cluse a Vy teraz vďaka nim môžete začať písať svoj výnimočný príbeh.

DÁMSKE HODINKY CLUSE

Hodinárski majstri z Holandska navrhli prekrásne modely, ktoré sa nesú v znamení elegancie a minimalizmu. Pri ich výrobe dbajú hlavne na kvalitu materiálu a nekomplikovaný štýl. Vaše nové hodinky od Cluse doladíte skutočne ku každému outfitu, ktorý si oblečiete a prežijete s nimi jedinečné momenty.

Naplňte svoj diár plánmi, precestujte svet, staňte sa nezávislá, buďte neustále v pohybe, bicyklujte, tancujte a užívajte si naplno každý okamih. Cluse sa stane Vašou najvernejšou kamoškou a bude Vás sprevádzať príbehmi života, ktoré vystihuje len pravá amsterdamská odviazanosť.

Z KOLEKCIE DÁMSKYCH HODINIEK CLUSE SME PRE VÁS VYBRALI

Šperky značky CLUSE

Dychberúca elegancia spojená s mimoriadnymi okamihmi a holandský minimalizmus využívajúci nadčasové materiály a tvary, spolu vytvorili dokonalú podobu šperkov. Preto, ak Vás už omrzeli zlaté a strieborné šperky, nebojte sa siahnuť po kombinácii mosadze a mramoru. Okrem toho, že sú tieto šperky krásne sú vďaka mramorovým prvkom aj jedinečné a dva rovnaké kusy nenájdete.

Z kolekcie šperkov Cluse sme pre Vás vybrali

Originálny značkový tovar

Rezervácia na predajne po celej sr

14 dní na vrátenie objednávky

Doprava zdarma

Exkluzívny predajca

šperkov

Sme najväčší predajca šperkov a hodiniek na Slovensku.

Pridaj sa do nášho

Klubu

  • Zľavové poukazy
  • Body za každý nákup
  • Množstvo ďalších výhod