Plávaj s Diesel proti prúdu konvencií. Tvor vlastný módny trend v spoločnosti svetoznámej talianskej značky. Využi zmenu vo svoj prospech a nájdi vlastný smer. Neboj sa ukázať extravagantnejšiu časť, ani pravú tvár svojej osobnosti.

DÁMSKE HODINKY DIESEL

Pre dámske hodinky je typický sofistikovaný look a unikátny výraz. Pokiaľ je to čo i len trochu možné, Diesel vyráža v dizajne svojou vlastnou cestou. Vyberte sa neprebádanou cestou módy, ktorý je iná. Odlíšte sa z davu. Vyberte si spomedzi hodiniek so zaujímavým farebným ciferníkom alebo zažiarte s netradičným či vybíjaným či denimovým remienkom.

Celá kolekcia hodiniek

Z KOLEKCIE DÁMSKYCH HODINIEK DIESEL SME PRE VÁS VYBRALI

PÁNSKE HODINKY DIESEL

Pánske hodinky Diesel nosia v sebe industriálneho ducha a sú jednoducho neprehliadnuteľné. S týmto klenotom na zápästí nadobudneš doposiaľ neznámy pocit ultimátnej slobody. Prekonaj všetky prekážky a vyraz vlastnou cestou. Nechaj sa inšpirovať provokatívnou inováciou značky Diesel.

Celá kolekcia hodiniek

Z kolekcie pánskych hodiniek sme pre vás vybrali

PÁNSKE NÁHRDELNÍKY DIESEL

V prípade šperkov Diesel všetka sláva patrí výlučne mužom, ktorý sú húževnatí a cieľavedomí. Diesel totiž využíva prvky, ktoré neodmysliteľne patria k sofistikovanému pánskemu štýlu - chladnú oceľ a tvrdú kožu.

ZOBRAZIŤ VŠETKY PRODUKTY

Z KOLEKCIE PÁNSKYCH NÁHRDELNÍKOV DIESEL SME PRE VÁS VYBRALI

PÁNSKE NÁRAMKY DIESEL

Iba železní muži skutočne ocenia robustný oceľový look náramkov Diesel. Stotožni sa s filozofiou značky Diesel a presvedč sám seba, že dokážeš i nemožné. Náramok Diesel nebude len obyčajným doplnkom, no stane sa talizmanom tvojich úspechov.

ZOBRAZIŤ VŠETKY PRODUKTY

Z KOLEKCIE PÁNSKYCH NÁRAMKOV DIESEL SME PRE VÁS VYBRALI

Originálny značkový tovar

1x ročne servis a očistenie zadarmo

Rezervácia na predajne po celej sr

14 dní na vrátenie objednávky

Doprava zdarma

Exkluzívny predajca

šperkov

Sme najväčší predajca šperkov a hodiniek na Slovensku.

Pridaj sa do nášho

Klubu

  • Zľavové poukazy
  • Klubové ceny
  • Množstvo ďalších výhod