Plávaj s Diesel proti prúdu konvencií. Tvor vlastný módny trend v spoločnosti svetoznámej talianskej značky. Využi zmenu vo svoj prospech a nájdi vlastný smer. Neboj sa ukázať extravagantnejšiu časť, ani pravú tvár svojej osobnosti.

DÁMSKE HODINKY DIESEL

Pre dámske hodinky je typický sofistikovaný look a unikátny výraz. Pokiaľ je to čo i len trochu možné, Diesel vyráža v dizajne svojou vlastnou cestou. Vyberte sa neprebádanou cestou módy, ktorý je iná. Odlíšte sa z davu. Vyberte si spomedzi hodiniek so zaujímavým farebným ciferníkom alebo zažiarte s netradičným vybíjaným či denimovým remienkom.

Z KOLEKCIE DÁMSKYCH HODINIEK DIESEL SME PRE VÁS VYBRALI

Zatiaľ žiadne produkty.

PÁNSKE HODINKY DIESEL

Pánske hodinky Diesel nosia v sebe industriálneho ducha a sú jednoducho neprehliadnuteľné. S týmto klenotom na zápästí nadobudneš doposiaľ neznámy pocit ultimátnej slobody. Prekonaj všetky prekážky a vyraz vlastnou cestou. Nechaj sa inšpirovať provokatívnou inováciou značky Diesel.

Z kolekcie pánskych hodiniek sme pre vás vybrali

Zatiaľ žiadne produkty.

PÁNSKE NÁHRDELNÍKY DIESEL

V prípade šperkov Diesel všetka sláva patrí výlučne mužom, ktorí sú húževnatí a cieľavedomí. Diesel totiž využíva prvky, ktoré neodmysliteľne patria k sofistikovanému pánskemu štýlu - chladnú oceľ a tvrdú kožu.

Z KOLEKCIE PÁNSKYCH NÁHRDELNÍKOV DIESEL SME PRE VÁS VYBRALI

Zatiaľ žiadne produkty.

PÁNSKE NÁRAMKY DIESEL

Iba železní muži skutočne ocenia robustný oceľový look náramkov Diesel. Stotožni sa s filozofiou značky Diesel a presvedč sám seba, že dokážeš i nemožné. Náramok Diesel nebude len obyčajným doplnkom, no stane sa talizmanom tvojich úspechov.

Z KOLEKCIE PÁNSKYCH NÁRAMKOV DIESEL SME PRE VÁS VYBRALI

Zatiaľ žiadne produkty.

Originálny značkový tovar

Rezervácia na predajne po celej sr

14 dní na vrátenie objednávky

Doprava zdarma

Exkluzívny predajca

šperkov

Sme najväčší predajca šperkov a hodiniek na Slovensku.

Pridaj sa do nášho

Klubu

  • Zľavové poukazy
  • Body za každý nákup
  • Množstvo ďalších výhod