Značku DILEMA charakterizujú rozhodnutia. Tie drobné dilemy, ktorým čelíte každý deň, keď hľadáte zlatú strednú cestu v snahe zapáčiť sa. Moment, keď sa rozhodujete medzi bielym zlatom, striebrom a Swarovského krištáľmi. Šperky DILEMA nosíte, pretože definujú vašu náladu, vašu povahu, vašu ženskosť. Lebo chcete dať okoliu najavo, že byť ženou je niekedy náročné...

HRAVÉ NÁHRDELNÍKY DILEMA

Dnes riešim jedinú dilemu... Chcem sa dnes cítiť dievčensky hravá alebo zmyselná ako bohyňa z pláže? 

Keď vo mne vyhrá dievča, chcem nosiť farebné retiazky od výmyslu sveta, dlhé aj krátke, s príveskami, aj bez nich. Do vlasov si zapletiem kvety, budem tancovať a veľa sa smiať. 


ZLATÉ NÁHRDELNÍKY DILEMA

Vždy, keď sa chcem cítiť sebavedomá, vyhráva vo mne antická bohyňa. Rýdzo zlatý náhrdelník bezpochyby najlepšie zvýrazní moje prednosti a aj závistlivé pohľady mi budú lichotiť.

Z KOLEKCIE NÁHRDELNÍKOV DILEMA SME PRE VÁS VYBRALI

ZLATÉ NÁRAMKY DILEMA

Práve luxusným zlatým náramkom ukážem svetu, že štýl je mojou neoddeliteľnou súčasťou. Drahý kov a nádherne čistý dizajn je kombinácia, ktorá prirodzene zaujme. 

NÁRAMKY DILEMA S KAMIENKAMI SWAROVSKI

Ligotavý náramok s farebnými Swarovski kamienkami pritiahne všetky oči. Nech každý vidí, že dnešok ma baví. Čím viac ligotu - tým viac fun! 

Z KOLEKCIE NÁRAMKOV DILEMA SME PRE VÁS VYBRALI

ZLATÉ NÁUŠNICE DILEMA

Riešim aj takúto dilemu... Chcem, aby sa moje ušká jagali zlatom alebo hrali farbami? 

Náušnice zo zlata volím vždy, keď túžim, aby vyniklo moje bronzové opálenie a všetci vyzvedali, kedy som stihla dovolenku.


HRAVÉ NÁUŠNICE DILEMA

Verím však v energiu farieb a s farebnými náušnicami je každý deň krajší. Zirkóny sa na slnku vždy krásne jagajú a dodávajú pozitívnu energiu. Všetci mi hovoria, že mi to pristane a ja si chodím po svete dobre naladená a chcem rozdávať radosť.


Z KOLEKCIE NÁUŠNÍC DILEMA SME PRE VÁS VYBRALI

ZLATÉ PRSTENE DILEMA

Denne mi pohľad skĺzne k prsteňu vari aj tisíckrát a pritom si ani poriadne neuvedomujem, že v ruke držím moc ovplyvniť vlastné vyžarovanie.

So zlatom, striebrom, perlami a opálmi sa stanem sebavedomou dámou, ktorá miluje luxus a neuspokojí sa s málom. Okamžite si osvojím pocit, že elegancia a noblesa je mojou neoddeliteľnou súčasťou.


PRSTENE DILEMA S KAMIENKAMI SWAROVSKI

Prsteň s kamienkami Swarovski zas vo mne zrodí roztomilú princeznú, ktorá rada sníva s otvorenými očami a nasleduje všetky dievčenské rozmary. Budem hodiny sledovať, ako sa v ostrom slnku krištále radostne lesknú a bezstarostne si užívať leto so zmrzlinou v dlani.


Z KOLEKCIE PRSTEŇOV DILEMA SME PRE VÁS VYBRALI

Originálny značkový tovar

1x ročne servis a čistenie zadarmo

Rezervácia na predajne po celej sr

14 dní na vrátenie objednávky

Doprava zdarma

Exkluzívny predajca

šperkov

Sme najväčší predajca šperkov a hodiniek na Slovensku.

Pridaj sa do nášho

Klubu

  • Zľavové poukazy
  • Body za každý nákup
  • Množstvo ďalších výhod