Fossil už tri desaťročia spája nadčasový štýl, inšpiráciu a hravú tvorivosť. Jeho mottom je „zrelá retro krása“. Dizajnéri hodiniek dbajú na dokonalý vzhľad a nekompromisnú funkčnosť. Hodinky a šperky Fossil sú určené pre dámy aj pánov, ktorých štýl je uvoľnený a hravý.

DÁMSKE HODINKY FOSSIL

Kolekcia dámskych hodiniek Fossil je charakteristická unikátnym rukopisom, ktorý už na pohľad zaujme netradičnými prvkami. Retro dizajn v spojení s modernými funkciami je príjemne kombinácia, ktorej najväčšou túžbou je urobiť vás šťastnou.

Hodinky je radosť kombinovať aj s kolekciami šperkov, pretože sa spolu nádherne dopĺňajú. Ak vám nie je ľahostajné životné prostredie a zaujímate sa o spoločensky zodpovedný dizajn, hodinky a šperky Fossil vám budú ešte sympatickejšie.

Z KOLEKCIE DÁMSKYCH HODINIEK FOSSIL SME PRE VÁS VYBRALI

Zatiaľ žiadne produkty.

PÁNSKE HODINKY FOSSIL

Hľadáte hodinky, ktoré sú stopercentne originálne? Potom vás určite zaujmú klasické analógové modely, kde za priehľadným zadným sklíčkom ciferníku presvitá mechanizmus hodiniek.

Fossil rád ľudí spája a tak sa spoľahnite, že tieto hodinky sa v spoločnosti stanú hlavnou témou, ktorá prelomí ľady a vaši priatelia sa budú na ne donekonečna vypytovať.

Z KOLEKCIE PÁNSKYCH HODINIEK FOSSIL SME PRE VÁS VYBRALI

Zatiaľ žiadne produkty.

DÁMSKE NÁRAMKY FOSSIL

Jemné dámske náramky z ušľachtilej ocele, zdobené drobnými príveskami, aj oceľovo-kožené retro náramky pre mužov sa nosia s radosťou a elánom. Najlepšie doplnia uvoľnený voľnočasový outfit. Vneste si do života viac šťastia - žite podľa filozofie Fossil.


Z KOLEKCIE NÁRAMKOV FOSSIL SME PRE VÁS VYBRALI

Zatiaľ žiadne produkty.

DÁMSKE NÁUŠNICE FOSSIL

Jednoduché napichovacie náušnice od Fossilu dopĺňajú iskrivé zirkóny a spolu tvoria vizuálnu harmóniu, ktorá je pohodová a zároveň elegantná. Vytvorte si look, čo pohladí oči a polichotí vaším najkrajším črtám.

Z KOLEKCIE NÁUŠNÍC FOSSIL SME PRE VÁS VYBRALI

Zatiaľ žiadne produkty.

DÁMSKE NÁHRDELNÍKY FOSSIL

Sympatický, jemný dizajn náhrdelníkov a retiazok Fossil vám dovolí byť tvorivá v skladaní vášho dokonalého outfitu. Ušľachtilá oceľ je ľahko kombinovateľný nadčasový materiál, s ktorým sa do sýtosti vyhráte. Ste pripravená zamilovať sa do retro štýlu?

Z KOLEKCIE NÁHRDELNÍKOV FOSSIL SME PRE VÁS VYBRALI

Zatiaľ žiadne produkty.

Originálny značkový tovar

1x ročne servis a čistenie zadarmo

Rezervácia na predajne po celej sr

14 dní na vrátenie objednávky

Doprava zdarma

Exkluzívny predajca

šperkov

Sme najväčší predajca šperkov a hodiniek na Slovensku.

Pridaj sa do nášho

Klubu

  • Zľavové poukazy
  • Body za každý nákup
  • Množstvo ďalších výhod