Staňte sa módnou ikonou, ktorá kráča so súčasnými trendami. Sama diktujte módne trendy. Buďte jedinečná a originálna. Vytvorte si štýl, ktorý je svetový, so značkou, ktorý pozná celý svet.

DÁMSKE HODINKY GUCCI

Štýlové hodinky Gucci sú univerzálnym a nadčasovým doplnkom modernej ženy. Vďaka talianskej iskre sa budete vždy, keď ich budete mať na sebe, cítiť výnimočne a noblesne. Predstavujeme vám hodinky, ktoré sú vstupenkou k životnému štýlu menom Gucci.

Gucci nie je značka ako každá iná. Gucci pozná celý svet. Gucci je modla. Gucci vytvára a diktuje módne trendy. Hľadá nové prístupy k móde a vie čo je „in“. Je jedinečný, originálny a progresívny. Buďte úžasná a iná, tak ako vaša najobľúbenejšia značka.

Celá kolekcia hodiniek

Z KOLEKCIE DÁMSKYCH HODINIEK GUCCI SME PRE VÁS VYBRALI

Zatiaľ žiadne produkty.

PÁNSKE HODINKY GUCCI

Osobitý štýl hodiniek od Gucciho je určený mužom, pre ktorých sú detaily a dizajn vášňou a práve to je vec, ktoré robia z Gucciho už po desaťročia najžiadanejšiu módnu značku. Z každého modelu hodiniek je cítiť remeselné spracovanie a pozornosť zaostrenú na detaily.

Precízny švajčiarsky strojček a majstrovské spracovanie robí z hodiniek Gucci klenot, ktorý nikdy nezapadne prachom. Zafírové sklíčko a pevné puzdro z kvalitnej ušľachtilej ocele ochránia váš klenot pred poškriabaním. No až majstrovské prevedenie a ikonický dizajn hodiniek okoliu prezradí, že vás štýl je dokonalý.

Celá kolekcia hodiniek

Z KOLEKCIE PÁNSKYCH HODINIEK GUCCI SME PRE VÁS VYBRALI

Zatiaľ žiadne produkty.

PRSTENE GUCCI

Veľkolepé prstene od Gucciho sa vám niekedy môžu zdať až trúfalo extravagantné, no vždy sa môžete spoľahnúť na ich honosný pôvod. Existuje snáď dokonalejší motív pre šperky než 18-karátové zlato?

ZOBRAZIŤ VŠETKY PRODUKTY

Z KOLEKCIE PRSTEŇOV GUCCI SME PRE VÁS VYBRALI

Zatiaľ žiadne produkty.

NÁRAMKY GUCCI

Vytvorte si celebritný look s luxusným náramkom od Gucciho a stúpnite na rebríčku prominentných. Nebojte sa ukázať v šperkoch, ktoré sú až bezočivo atraktívne a zažiarte vo svetle reflektorov.

ZOBRAZIŤ VŠETKY PRODUKTY

Z KOLEKCIE NÁRAMKOV GUCCI SME PRE VÁS VYBRALI

Zatiaľ žiadne produkty.

NÁHRDELNÍKY GUCCI

Doprajte si osudový náhrdelník od Gucciho, ktorý vám dovolí okúsiť život spoločenskej smotánky. Staňte sa symbolom prepychu a buďte si istá, že sa za vami budú na ulici hlavy otáčať. Gucci je jednoducho módna ikona a vy ňou môžete byť tiež.

ZOBRAZIŤ VŠETKY PRODUKTY

Z KOLEKCIE NÁHRDELNÍKOV GUCCI SME PRE VÁS VYBRALI

Zatiaľ žiadne produkty.

NÁUŠNICE GUCCI

Vytvorte si dokonalý imidž a vylepšite spoločenský status za pomoci náušníc od Gucciho. Odhodlajte sa sama diktovať módne trendy, buďte originálna a nádherná.

ZOBRAZIŤ VŠETKY PRODUKTY

Z KOLEKCIE NÁUŠNÍC GUCCI SME PRE VÁS VYBRALI

Zatiaľ žiadne produkty.

Originálny značkový tovar

1x ročne servis a čistenie zadarmo

Rezervácia na predajne po celej sr

14 dní na vrátenie objednávky

Doprava zdarma

Exkluzívny predajca

šperkov

Sme najväčší predajca šperkov a hodiniek na Slovensku.

Pridaj sa do nášho

Klubu

  • Zľavové poukazy
  • Body za každý nákup
  • Množstvo ďalších výhod