Milujete šperky? Vitajte v Klube!

Už viac ako 10 rokov sa staráme o vašu radosť. Okrem kvalitných šperkov a odborného servisu si chceme verných zákazníkov uctiť aj možnosťou výhodnejšieho nakupovania. Preto sme  vytvorili vernostný klub Klenoty Aurum, vďaka ktorému získate bezplatne hneď niekoľko plusov:

Vernostný program

Ako držitelia vernostnej karty Klenoty Aurum získavate 12% zľavu na celý sortiment hodiniek a šperkov v celej sieti predajní a e-shope Klenoty Aurum.

Špeciálne ponuky a akcie

Registráciou do klubu Klenoty Aurum taktiež získate prednostný prístup k rôznym akciam, zľavám a zvýhodneným ponukám, ktoré platia výhradne pre členov klubu.

Už nikdy nezabudnete!

Vypňte si váš zákaznícky profil s pre vás dôležitými dátumami (narodeniny, meniny, výročia) a už nikdy nezabudnete na darček pre svojich blízkych.

Vždy vám pošleme včas pripomienku s ponukou vkusných tipov na darček. A okrem toho, ani my nezabudneme na Vaše narodeniny!

Servis zadarmo

O svojich verných zákazníkov sa staráme. Dôkazom toho je možnosť 1-krát ročne bezplatná výmena batérie v hodinkách, alebo špeciálna handrička na čistenie šperkov, ktorú od nás získate ako darček.

Doprava zdarma

Rezervácia na predajne po celej sr

Originálny značkový tovar

14 dní na vrátenie objednávky

1x ročne servis a očistenie zadarmo