Najznámejší aligátor v histórii, zrodený ako symbol húževnatého tenistu Reného Lacoste, sa počas hviezdnych výkonov svojho majiteľa pyšne vynímal na jeho dovtedy nepoznanej polo košeli. Dnes značku, nenásytnú po víťazstve, pozná celý svet. Podčiarknite ňou svojho vytrvalého športového ducha.

Dámske hodinky Lacoste

Dokážete byť žensky jemná princezná, no tenisky sú vám predsa len milšie než plesové šaty? Zároveň nie ste o nič menej súťaživá než muži a nebojíte sa výzvy? Jemná športová estetika Lacoste sa postará o váš víťazný look.

Ste pripravená pokoriť súperov perfekntým výberom módnych doplnkov? Svetoznámy aligátor na hodinkách Lacoste sa stane poznávacím znamením vašej smelej húževnatosti.

Celá kolekcia hodiniek

Z KOLEKCIE DÁMSKYCH HODINIEK LACOSTE SME PRE VÁS VYBRALI

Pánske hodinky Lacoste

Vo svojej sofistikovanej podobe, od vkusných športových motívov, až po odvážne a provokatívne, hodinky Lacoste výborne dopĺňajú osobnosť svojho majiteľa. Staňte sa i vy neporaziteľným šampiónom.

Značka Lacoste stelesňuje tri základné elementy športu: umenie, vytrvalosť a víťazstvo. V kolekcii hodiniek nájdu svoju trofej všetci prirodzene súťaživí muži, pre ktorých je aj módny vkus hra, kde sa nedá len zúčastniť.

Celá kolekcia hodiniek

Z KOLEKCIE PÁNSKYCH HODINIEK LACOSTE SME PRE VÁS VYBRALI

Originálny značkový tovar

1x ročne servis a očistenie zadarmo

Rezervácia na predajne po celej sr

14 dní na vrátenie objednávky

Doprava zdarma

Exkluzívny predajca

šperkov

Sme najväčší predajca šperkov a hodiniek na Slovensku.

Pridaj sa do nášho

Klubu

  • Zľavové poukazy
  • Klubové ceny
  • Množstvo ďalších výhod