Slovenská značka luxusných briliantových šperkov Love Diamonds sa zrodila z bohatej zlatníckej tradície. Talentovaní dizajnéri navrhli tieto šperky s presvedčením, že každá žena si zaslúži svoj vlastný kúsok diamantu. Tieto trblietavé poklady sú skutočným umeleckým dielom a ich nosením svetu ukážete, aká ste krásna a cieľavedomá.

PRSTENE S BRILIANTMI LOVE DIAMONDS

Čaro briliantových prsteňov Love Diamonds spočíva v majstrovsky jemnom dizajne obrúčky z bieleho alebo žltého zlata, ktorý poľahky dovedie zrak až k oslnivo zvodnému kamienku. Zamilujte si, ako sa váš briliant na slnku iskrí odleskami už pri romantickom zachvení dlane.

ZOBRAZIŤ VŠETKY PRODUKTY

Z KOLEKCIE PRSTEŇOV LOVE DIAMONDS SME PRE VÁS VYBRALI

NÁUŠNICE S BRILIANTMI LOVE DIAMONDS

Náušnice s briliantmi a prírodnými kameňmi Love Diamonds sú dokonalou ukážkou čistoty dizajnu. Vďaka precíznemu spracovaniu a ladným linkám sa briliantové náušnice jednoducho ukazujú sami. V zmysle hesla v jednoduchosti je krása pútajú pozornosť mužov aj žien.

ZOBRAZIŤ VŠETKY PRODUKTY

Z KOLEKCIE NÁUŠNÍC LOVE DIAMONDS SME PRE VÁS VYBRALI

Náhrdelníky Love Diamonds

Vaše zdravé sebavedomie sa zavďačí práve náhrdelníkom, retiazkam a príveskom od Love Diamonds. Nastrojte sa ako kráľovná, vystavte na obdiv svoj vznešený dekolt a podmaňte si obdivné pohľady okolia. Využite iskrivú moc kráľovských klenotov vo svoj prospech.

ZOBRAZIŤ VŠETKY PRODUKTY

Z KOLEKCIE NÁHRDELNÍKOV LOVE DIAMONDS SME PRE VÁS VYBRALI

Originálny značkový tovar

1x ročne servis a očistenie zadarmo

Rezervácia na predajne po celej sr

14 dní na vrátenie objednávky

Doprava zdarma

Exkluzívny predajca

šperkov

Sme najväčší predajca šperkov a hodiniek na Slovensku.

Pridaj sa do nášho

Klubu

  • Zľavové poukazy
  • Klubové ceny
  • Množstvo ďalších výhod