Celosvetovo úspešná značka prekrásnych šperkov narodená na Slovensku, Monde d’Alexandra, čerpá inšpiráciu hlavne z pôvabu a krásy žien. Originálny a hravý dizajn v limitovanej edícii je to, čo robí tieto šperky neobyčajne príťažlivé.

Náramky Monde d’Alexandra

Okrem ženskej príťažlivosti čerpá dizajn šperkov Monde d’Alexandra neutíchajúcu inšpiráciu tiež z prírody a ročných období. Náramky sa pýšia použitím výlučne prírodných materiálov, ako sú riečne perly, kameň, kryštál a mušle. Prebuďte v sebe dievčensky hravú eleganciu s limitovanou kolekciou náramkov Monde d’Alexandra.

ZOBRAZIŤ VŠETKY PRODUKTY

Náušnice Monde D'Alexandra

Jednoduché zapínanie exkluzívnych náušníc vám poskytne pohodlie a zaujímavé detaily zas radosť z každodenného nosenia. Zažiarte vďaka šperkom vyrobeným s láskou, ktorá dýcha z každého modelu.

ZOBRAZIŤ VŠETKY PRODUKTY

Náhrdelníky Monde d’Alexandra

Ak túžite obohatiť svoju šperkovnicu o skutočne exkluzívne kúsky nádherných fashion a vintage šperkov, náhrdelníky a retiazky z dielne Monde d’Alexandra sú skvelou voľbou. Ich vzácnosť spočíva najmä v malosériovej ručnej výrobe. Doprajte si šperk, aký nemá nik iný.

ZOBRAZIŤ VŠETKY PRODUKTY

Z KOLEKCIE ŠPERKOV MONDE D'ALEXANDRA SME PRE VÁS VYBRALI

Originálny značkový tovar

1x ročne servis a čistenie zadarmo

Rezervácia na predajne po celej sr

14 dní na vrátenie objednávky

Doprava zdarma

Exkluzívny predajca

šperkov

Sme najväčší predajca šperkov a hodiniek na Slovensku.

Pridaj sa do nášho

Klubu

  • Zľavové poukazy
  • Body za každý nákup
  • Množstvo ďalších výhod