Movado čerí vody umenia hlavne svojím inovatívnym prístupom k dizajnu. Jej skvosty považuje za ikonické celý svet. Napredovanie do budúcnosti vyjadruje aj sám názov značky, ktorý v preklade znamená „stále v pohybe“. Movado je jednoducho nezastaviteľné. Buďte rovnako živelná.

DÁMSKE HODINKY MOVADO

Ako čas plynie a zem sa točí, aj vy ste na ceste za úspechom nezastaviteľná. Ste živel, ktorý nikdy nespí. Tento úkaz budete mať vždy pred očami na ciferníku hodiniek Movado vo forme jedinej bodky na 12. hodine, ktorý nápadne pripomína mesiac v splne.

Hodinky značky Movado sú dôkazom, že vaša krása vynikne práve v jednoduchosti. Zverte svoj vkus do rúk minimalizmu. Verte dizajnu, ktorý je rovnako progresívny a nespútaný ako vy. Veď pokrokovosť osamelej bodky na ciferníku je istejší než striedanie dňa a noci.

Celá kolekcia hodiniek

Z kolekcie dámskych hodiniek Movado sme pre vás vybrali

PÁNSKE HODINKY MOVADO

Hodinky Movado sú pre pánov s vycibreným vkusom a umeleckým cítením, ktorým lahodia striebristé odlesky ušľachtilej ocele. Sú pre dizajnových nadšencov, ktorí veria, že najčistejšia forma dizajnu sa skrýva v jedinej bodke. Vychutnajte si tento umelecký zážitok.

Pre cieľavedomé osobnosti, ktorých cesta za úspechom je priamočiara. Pre progresívnych trendsetterov a húževnaté celebrity, ktoré si miesto na chodníku slávy usilovne vydreli. Pre umelecké ikony, ktoré vidia krásu v jednoduchosti.

Zobraziť celú kolekciu

Z kolekcie pánskych hodiniek Movado sme pre vás vybrali

Originálny značkový tovar

1x ročne servis a očistenie zadarmo

Rezervácia na predajne po celej sr

14 dní na vrátenie objednávky

Doprava zdarma

Exkluzívny predajca

šperkov

Sme najväčší predajca šperkov a hodiniek na Slovensku.

Pridaj sa do nášho

Klubu

  • Zľavové poukazy
  • Klubové ceny
  • Množstvo ďalších výhod