Kolekcia trblietavých šperkov od Love Diamonds vám pomôže podmaniť si väčšinu pohľadov. Využite podmanivo iskrivú moc klenotov od Love Diamonds vo svoj prospech a získajte nové zdravé sebavedomie. Veď každá žena si zaslúži svoj kúsok briliantu, aby sa cítila elegantná a krásna.

Briliantové náušnice Love Diamonds

Krása briliantových náušníc Love Diamonds spočíva v čistote a jemných líniách šperku. V zmysle hesla v jednoduchosti je krása pútajú pozornosť mužov aj žien. Upútajte i vy pozornosť vášho objektu túžby oslnivým briliantom. 

ZOBRAZIŤ VŠETKY NÁUŠNICE

Briliantové prstene LOVE DIAMONDS

Čaro briliantových prsteňov Love Diamonds spočíva v majstrovsky jemnom dizajne obrúčok z bieleho alebo žltého zlata. Briliantové kamienky sú osadené s najvyššou precíznosťou a sú dokonalou ukážkou čistého dizajnu. Prečítajte si článok Ako sa nepopáliť pri kúpe briliantového prsteňa  na našom blogu. 

ZOBRAZIŤ VŠETKY PRSTENE

Briliantové náramky LOVE DIAMONDS

Náramky vykladané briliantmi pritiahnu pohľady na Vaše zápästie hneď v prvej chvíli. Brilianty sa krásne lesknú a dodajú Vášmu outfitu punc luxusu a výnimočnosti. Verte nám, že od tej chvíle si na zápästie nebude chcieť dať iný šperk ako práve briliantový náramok.

ZOBRAZIŤ VŠETKY NÁRAMKY

Briliantové prívesky Love Diamonds

Výnimočné prívesky vykladané briliantmi pre výnimočné ženy. Prekvapte ženu Vášho života a darujte jej šperk, ktorým poviete všetko. Brilianty ako jedinečné šperky potešia každú ženu a dáte jej najavo, že je presne taká istá aj pre Vás - jedinečná.

ZOBRAZIŤ VŠETKY PRÍVESKY

Vyberte si šperky, ktoré Vás zaujali a nechajte si ich poslať na ľubovolnú predajňu, kde si ich môžete popozerať a v pokoji vybrať ten pravý šperk pre Vás. 

Samozrejmosťou je darčekové balenie a certifikát pravosti briliantu. 

Doprava zdarma

Rezervácia na predajne po celej sr

Originálny značkový tovar

14 dní na vrátenie objednávky

1x ročne servis a čistenie zadarmo

Exkluzívny predajca

šperkov

Sme najväčší predajca šperkov a hodiniek na Slovensku.

Pridaj sa do nášho

Klubu

  • Zľavové poukazy
  • Body za každý nákup
  • Množstvo ďalších výhod