Partneri

VISA PORTMONKA

Majte i Vy svoju vernostnú kartu v mobile a už ju nikdy nezabudnete doma! Vďaka aplikácii Visa Portmonka môžete mať aj svoju vernostnú kartu Klenoty Aurum v mobile a budete ju tak mať po ruke vždy, keď potrebujete. Navyše behom sekundy sa priamo v aplikácii môžete registrovať do ďalších nových vernostných programov, ktoré sa Vám páčia, zistiť, ktoré výhodné ponuky máte najbližšie alebo aké sú otváracie hodiny. 

FANN PARFUMÉRIE ... KRÁĽOVSTVO VÔNÍ A KRÁSY..

Ak túžite po tom najlepšom zo sveta vôní a krásy, tak jedine vo FAnn parfumérie. Sieť parfumérií už 25 rokov pravidelne zásobuje svojich zákazníkov najnovšími trendmi, tipmi či inováciami. A keďže šperky a hodinky k sebe nerozlučne patria, prinášame Vám partnerskú zľavu 10% na celý sortiment do všetkých predajní FAnn parfumérie a Klenoty Aurum. Stačí sa preukázať Vašou vernostnou kartou Klenoty Aurum (v sieti predajní FAnn parfumérie) alebo FAnn parfumérie (v sieti predajní Klenoty Aurum) a získate zľavu 10% na celý nákup v sieti predajní Klenoty Aurum a FAnn parfumérie. Zľavy a akcie nie je možné vzájomne kombinovať. 

DM DROGERIE MARKT

Medzi našich dlhoročných partnerov patrí i obľúbená dm drogerie markt, ktorá svojim zákazníkom ponúka široký sortiment v oblasti krásy, wellnessu, starostlivosti o deti, domácnosti, fotoslužieb, sezónnych výrobkov či produktov pre zvieratá. Široký sortiment dopĺňajú aj výrobky vlastnej značky dm či biopotraviny, fair trade výrobky a výrobky kontrolovanej prírodnej kozmetiky. Prostredníctvom dm zľavových kupónikov si u nás môžete pravidelne dopriať Vaše obľúbené šperky a hodinky s 10% zľavou.