Dánsku značku Skagen najlepšie vystihuje spojenie inovácií a jednoduchosti. Elegantný severský minimalizmus čerpá inšpiráciu z čistých línií a prírody. Na cestách budú hodinky Skagen vaším spoľahlivým spoločníkom a počas bežného dňa sa zas stanú neprehliadnuteľným módnym doplnkom.

DÁMSKE HODINKY SKAGEN

Melancholické farebné tóny severu, ktoré sa premietli do nadčasového dizajnu značky Skagen, spravia z vašich hodiniek univerzálny módny doplnok. Zamilujete si ich decentný štýl aj využitie tradičných materiálov, ktorý podčiarkujú kvalitné kožené a oceľové remienky.

Minimalistická elegancia hodiniek Skagen potvrdzuje, že menej je niekedy viac. Vyberte si značku, kde každý z modelov je dizajnérsky klenot.

Z KOLEKCIE DÁMSKYCH HODINIEK SKAGEN SME PRE VÁS VYBRALI

Zatiaľ žiadne produkty.

PÁNSKE HODINKY SKAGEN

Ak zbožňujete minimalistický dizajn, značka Skagen, inšpirovaná studeným severom, vás paradoxne nenechá chladným. Každý pohľad na hodinky sa stane umeleckým zážitkom, akoby z návštevy galérie moderného umenia.

Čisté línie a ladné tvary hodiniek Skagen odrážajú pokojné vlnenie mora a dánsky životný štýl. Prepájajú tradičné s pokrokovým a prírodné s mestským. Sú inovatívne, štýlové a krásne.

Z KOLEKCIE PÁNSKYCH HODINIEK SKAGEN SME PRE VÁS VYBRALI

Zatiaľ žiadne produkty.

Nielen že sú Skagen hodinky a šperky navrhované v minimalistickom štýle a nadčasovej klasike, ale s rovnakou ľahkosťou sa vydávajú aj do vôd súčasného dizajnu. Hodinky Skagen sú určené pre pánov aj dámy, šperky Skagen v súčasnosti tvoria kolekcie len pre dámy.

Náhrdelníky Skagen

Chcete očariť a cítiť sa výnimočná? Stačí tak málo. Vďaka neobyčajnej sile severskej prírody, ktorá sa sústredila i do náhrdelníkov s príveskom z jemnej morskej perly, sa môžete cítiť ako vládkyňa severských morí. Spravte svoj look tajuplným vďaka elegantnej asymetrii šperkov inšpirovaných silou prírody.

Z KOLEKCIE NÁHRDELNÍKOV SKAGEN SME PRE VÁS VYBRALI

Zatiaľ žiadne produkty.

Náramky Skagen

Spracovanie a dizajn náramkov Skagen sa líši v závislosti od použitého materiálu. Je na vás či dáte prednosť hladkým kovovým líniám, netradičným tvarom oceľových modelov či perleťovým odleskom zlata. Každý z náramkov Skagen vám však pomôže vytvoriť dokonalú harmóniu vášho celkového outfitu a doplnkov. Nechajte silu prírodu, aby vo vás prebudila nepoznané. Nech vynikne vaša jedinečnosť a podmanivá tajomnosť.

Z KOLEKCIE NÁRAMKOV SKAGEN SME PRE VÁS VYBRALI

Zatiaľ žiadne produkty.

Náušnice Skagen

Preferujete elegantné, visiace alebo retiazkové náušnice? Jedinečné štýly inšpirované prímorskou časťou Dánska dodávajú každému z modelov snovú jedinečnosť už na prvý pohľad. Dokonalá krása sa ukrýva v dôvtipnej jednoduchosti náušníc Skagen. tak nechajte naplno vyniknúť svoju ženskú nežnosť.

Z KOLEKCIE NÁUŠNÍC SKAGEN SME PRE VÁS VYBRALI

Zatiaľ žiadne produkty.

Originálny značkový tovar

1x ročne servis a čistenie zadarmo

Rezervácia na predajne po celej sr

14 dní na vrátenie objednávky

Doprava zdarma

Exkluzívny predajca

šperkov

Sme najväčší predajca šperkov a hodiniek na Slovensku.

Pridaj sa do nášho

Klubu

  • Zľavové poukazy
  • Body za každý nákup
  • Množstvo ďalších výhod