Svetová módna značka Swarovski prináša najnovšiu kolekciu šperkov a hodiniek, ktorá sa ihneď stane kráľovnou vašej šperkovnice. Swarovského charakteristické tvary krištáľov vám dodajú vášeň plnú šteklivého iskrenia. 
Zamilujte sa do vášho nového iskrivého ja!

Hodinky Swarovski

Svetoznáma značka hodiniek a šperkov Swarovski je blízka ženám všetkých vekových kategórií. Kolekcie hodiniek so Swarovského krištáľmi sú charakteristické výnimočným pôvabom, ktorý vám iste učarí. Buďte elegantná na počkanie. Skombinujte modely a farby tak, ako sa to páči práve vám a získajte punc atraktívnej a modernej ženy.

Srdcom hodiniek Swarovski sú spoľahlivé švajčiarske strojčeky, ktorým už po desaťročia dôverujú tie najluxusnejšie značky. Hodinky sú ozdobené krištáľovými a keramickými lunetami či Swarovského zirkónmi. Ich spoľahlivosť a funkčnosť sú tak doplnené o unikátny dizajn, ktorý ich mení na elegantný módny doplnok, vhodný na akúkoľvek príležitosť.

Z KOLEKCIE DÁMSKYCH HODINIEK SWAROVSKI SME PRE VÁS VYBRALI

Všetky ženy na svete milujú atraktíny ligot Swarovského krištáľov, pretože majú silu dodať pocit výnimočnej ženskosti. Odhaľte aj vy kúzlo skryté v dokonalých tvaroch krištáľov a buďte v očiach mužov neodolateľná.

Náhrdelníky Swarovski

Dievčensky jemné a zároveň vášnivé... také sme my ženy a také sú tiež šperky od Swarovského. V spojení s elegantnými kovovými odleskami prezradia pravdu o vašej iskrivej osobnosti a dodajú vám dávku lákavej tajomnosti.

Z KOLEKCIE NÁHRDELNÍKOV SWAROVSKI SME PRE VÁS VYBRALI

Zatiaľ žiadne produkty.

Náušnice Swarovski

Túžite byť preňho tá jediná? S ligotavými náušnicami zaručene upútate pozornosť vášho princa.  Nabite svoje ženské zbrane štýlovými náušnicami z kolekcie šperkov so Swarovského krištáľmi a staňte sa neprehliadnuteaľná!

Z KOLEKCIE NÁUŠNÍC SWAROVSKI SME PRE VÁS VYBRALI

Zatiaľ žiadne produkty.

Náramky Swarovski

Šteklivé iskrenie nechýba ani náramkom Swarovski, ktoré vás očaria svojím zlatistým ligotom. Oslnivo krásne, krištáľmi zdobené náramky vám dodajú anjelsky pôvab. Keď vstúpite do miestnosti, bude to akoby vošla nadprirodzená bytosť. Náramky kombinujte aj s inými šperkami od Swarovského pre ešte výraznejší look.

Z KOLEKCIE NÁRAMKOV SWAROVSKI SME PRE VÁS VYBRALI

Zatiaľ žiadne produkty.

Prstene Swarovski

Žiarivé novinky medzi prsteňami s ešte trblietavejším efektom dodajú vášmu vzťahu to pravé romantické iskrenie. Doprajte si šperk, po akom vaše srdce túži alebo mu to nenápadne naznačte. Je snáď niečo romantickejšie, než keď muž obdaruje svoju milú rozprávkovo krásnym prsteňom?

Z KOLEKCIE PRSTEŇOV SWAROVSKI SME PRE VÁS VYBRALI

Originálny značkový tovar

Doprava zdarma

1x ročne servis a čistenie zadarmo

Rezervácia na predajne po celej sr

14 dní na vrátenie objednávky

Exkluzívny predajca

šperkov

Sme najväčší predajca šperkov a hodiniek na Slovensku.

Pridaj sa do nášho

Klubu

  • Zľavové poukazy
  • Body za každý nákup
  • Množstvo ďalších výhod