Ťažko odolať zvodným dizajnovým kúskom od rakúskej šperkárskej dielne Xenox. Už od roku 1999 táto preslávená rodinná firma prináša na trh exkluzívne šperky zo striebra s dôrazom na detail a vysokú kvalitu spracovania.

Náušnice Xenox

Keď sa vám vánok jemne pohrá s vlasmi a odkryje šperk, svetu sa ukáže podmanivá noblesa, odetá v minimalizme. Náušnice Xenox sú navrhnuté tak, aby vyzdvihli pôvab každej ženy a rozžiarili jej úsmev. Tak ukážte svetu svoje sebavedomie.

Ak vám lichotia ladné linky a premyslené detaily, Xenox je značka presne pre vás. Práve minimalistická elegancia šperkov od Xenoxu je to, čo zvýrazní váš pôvab i charakter a preto si z pestrej kolekcie oceľových a strieborných doplnkov určite vyberiete presne taký šperk, ktorý vás vystihuje.

Z KOLEKCIE NÁUŠNÍC XENOX SME PRE VÁS VYBRALI

Zatiaľ žiadne produkty.

Náhrdelníky Xenox

Eleganciu odetú v jednoduchosti, výnimočnú kvalitu a nadčasový vzhľad šperkov Xenox ocenia najmä cieľavedomé dámy, ktoré vedia, čo od života chcú. Doplňte svoj outfit náhrdelníkmi alebo retiazkami Xenox a strhnite na seba všetku pozornosť.

Z KOLEKCIE NÁHRDELNÍKOV XENOX SME PRE VÁS VYBRALI

Zatiaľ žiadne produkty.

Náramky Xenox

Buďte cez deň elegantná a v noci zmyselná vďaka náramkom Xenox. Ich vábivý lesk vás premení na neodolateľnú divožienku. Užívajte si chameleónsky charakter tejto rakúskej značky a nechajte Xenox sprevádzať vás na divokých nočných potulkách.

Z KOLEKCIE NÁRAMKOV XENOX SME PRE VÁS VYBRALI

Zatiaľ žiadne produkty.

Originálny značkový tovar

1x ročne servis a čistenie zadarmo

Rezervácia na predajne po celej sr

14 dní na vrátenie objednávky

Doprava zdarma

Exkluzívny predajca

šperkov

Sme najväčší predajca šperkov a hodiniek na Slovensku.

Pridaj sa do nášho

Klubu

  • Zľavové poukazy
  • Body za každý nákup
  • Množstvo ďalších výhod