Osvedčený štýl produktov Tommy Hilfiger už roky priťahuje mladých, ktorí doma neschovávajú „nudný šatník“. Každá kolekcia hodiniek a doplnkov má črty, ktoré sú pre značku typické - výnimočnú kvalitu, športovo-ležérneho ducha a trikolóru Tommyho Hilfigera.

Dámske Hodinky Tommy Hilfiger

Medzi exkluzívnymi modelmi dámskych hodiniek nechýbajú kúsky typické žensky jemnými detailmi, ani modely ktoré budú dominovať vášmu outfitu. Nech už vás zláka ktorýkoľvek, Tommy Hilfiger vám vyčarí momenty plné letnej pohody.

Ak preferujete nadštandardné prvky, vďaka ktorým vás hodinky perfektne odlíšia, Tommy Hilfiger vám určite ulahodí. Napríklad s elegantným ciferníkom s čiernym podfarbením alebo hviezdnatým nebom na zápästí.

Z KOLEKCIE DÁMSKYCH HODINIEK TOMMY HILFIGER SME PRE VÁS VYBRALI

Pánske Hodinky Tommy Hilfiger

Štýlové analógové hodinky Tommy Hilfiger sú trefou do čierneho pre všetkých milovníkov funkčnej klasiky. Pri pánskych hodinkách prevládajú klasické farebné kombinácie, vďaka čomu ešte viac vyniknú zaujímavé detaily na ciferníku - ukazovateľ dátumu a dňa, lem i puzdro.

Ak hľadáte dokonale reprezentatívny doplnok, vďaka hodinkám Tommy Hilfiger sa budete v každej spoločnosti cítiť ako doma. Pre svoj mladícky look a pohodlné nosenie vám tieto hodinky veľmi rýchlo prirastú k srdcu.

Z KOLEKCIE PÁNSKYCH HODINIEK TOMMY HILFIGER SME PRE VÁS VYBRALI

Náhrdelníky Tommy Hilfiger

Svieže kúsky z dielne Tommyho Hilfigera si zamilujete hlavne kvôli zaujímavým a štýlovým detailom podľa posledných trendov. Elegantné náhrdelníky a retiazky z ušľachtilej ocele sa skvele hodia na plážovú party i k ležérnemu outfitu do mesta.

Z KOLEKCIE NÁHRDELNÍKOV TOMMY HILFIGER SME PRE VÁS VYBRALI

Náramky Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger navrhol tieto trendové náramky tak, aby premenili každý váš obyčajný deň v prímorskú dovolenku plnú oddychu, zážitkov a slnka. Padnú na ruku ako uliate, nechajú skvelo vyniknúť vaše bronzové opálenie a doprajú vám svieži a mladistvý vzhľad.

Z KOLEKCIE NÁRAMKOV TOMMY HILFIGER SME PRE VÁS VYBRALI

Náušnice Tommy Hilfiger

Vaša individualita naplno prerazí len s náušnicami, ktoré sú mladé, trendové a hlavne iné! Ak hľadáte čosi viac než obyčajný doplnok, potom vás príjemne prekvapí bláznivo originálny charakter náušníc od Tommyho Hilfigera.

Z KOLEKCIE NÁUŠNÍC TOMMY HILFIGER SME PRE VÁS VYBRALI

Originálny značkový tovar

1x ročne servis a čistenie zadarmo

Rezervácia na predajne po celej sr

14 dní na vrátenie objednávky

Doprava zdarma

Exkluzívny predajca

šperkov

Sme najväčší predajca šperkov a hodiniek na Slovensku.

Pridaj sa do nášho

Klubu

  • Zľavové poukazy
  • Body za každý nákup
  • Množstvo ďalších výhod